LKA

GENEROLO JONO ŽEMAIČIO LIETUVOS KARO AKADEMIJOS BIBLIOTEKA

Pasaulinės intelektinės nuosavybės organizacijos depozitinė biblioteka

LKA Biblioteka yra Pasaulinės intelektinės nuosavybės organizacijos (PINO) depozitinė biblioteka. Biblioteka nemokamai gauna PINO leidžiamus leidinius.

PINO yra Jungtinių Tautų specializuota organizacija, užsiimanti intelektinės nuosavybės (patentų, prekių ženklų, dizaino, autorių teisių ir kt.), kaip inovacijų ir kūrybos skatinimo priemonės, naudojimo klausimais.

PINO depozitinės bibliotekos šiuo metu yra įkurtos beveik 80 pasaulio šalių, iš jų aštuoniose Europos Sąjungos valstybėse narėse. Šių bibliotekų dėka yra stiprinamas bendradarbiavimas tarp PINO ir šalių narių skleidžiant informaciją apie intelektinę nuosavybę, gerinamas supratimas apie PINO veiklą ir paslaugas, pabrėžiant intelektinės nuosavybės svarbą skatinant socialinį ir ekonominį vystymąsi.

Su naujausiais PINO leidiniais galite susipažinti čia

Dėl PINO leidinių prašome teirautis LKA Bibliotekoje (Šv. Ignoto g. 6, Vilnius), tel. (8 5) 262 21 81, el. p. biblioteka@lka.lt