Pasaulinės intelektinės nuosavybės organizacijos

depozitinė biblioteka

Intelektinė nuosavybė

Pramoninė nuosavybė

Autorių ir gretutinės teisės

Periodiniai leidiniai

INTELEKTINĖ NUOSAVYBĖ

 Sutartys ir konvencijos

Bendrieji klausimai

Sutartys ir konvencijos

Vadovai ir žinynai

Arbitražas / Mediacija

Tradicinės žinios ir kultūrinė saviraiška

Ekonomika

Основные положения конвенций, договоров и соглашений, административные функции которых выполняет ВОИС.- 2013.

Konvencijų, sutarčių ir susitarimų, kuriuos administruoja Pasaulinė intelektinės nuosavybės organizacija (PINO), santraukos. Leidinys yra suskirstytas į tris dalis, kuriose pateikiamos šios santraukos: PINO įkūrimo konvencija, pramoninės nuosavybės sutartys bei autorių ir gretutinių teisių sutartys.  

 

Agreement between the United Nations and the World Intellectual Property Organization.- 2011.

Jungtinių Tautų organizacijos ir Pasaulinės intelektinės nuosavybės organizacijos (PINO) sutartis.

Agreement Between the World Intellectual Property Organization and the World Trade Organization (1995). Agreement on Trade-Related Aspects of Intellectual Property Rights (TRIPS Agreement) (1994).- 2003.

Leidinyje pateikiama informacija apie susitarimą tarp Pasaulinė intelektinės nuosavybės organizacijos ir Pasaulio prekybos organizacijos dėl tarpusavio paramos ir siekio susitarti dėl tolimesnio bendradarbiavimo. Taip pat pateikiama informacija apie susitarimą dėl su prekyba susijusių intelektinės nuosavybės teisių aspektų. 

Budapest Treaty on the International Recognition of the Deposit of Microorganisms for the Purposes of Patent Procedure: done at Budapest on April 28, 1977, and amended on September 26, 1980 and Regulations (as in force from October 2, 2002).- 2012.

Budapešto sutartis dėl tarptautinio mikroorganizmų deponavimo pripažinimo patentavimo procedūros reikmėms.

Paris Convention for the Protection of Industrial Property.- 1998.

Paryžiaus konvencija dėl pramoninės nuosavybės apsaugos.

Convention  Establishing the World Intellectual Property Organization signed at Stockholm on July 14, 1967 and as amended on September 28, 1979.- 2011.

Šia konvencija buvo įsteigta Pasaulinė intelektinės nuosavybės organizacija (PINO), kurios pagrindiniai du tikslai yra: paskatinti intelektinės nuosavybės apsaugą pasauliniu mastu ir užtikrinti bendradarbiavimą tarp intelektinės nuosavybės sąjungų, kurios įkurtos PINO administruojamų sutarčių. Konvencijoje pateikiama informacija apie organizacijos įkūrimą, tikslus, funkcijas, narystę ir kitus svarbius su organizacija susijusius dalykus.

Convention Relating to the Distribution of Programme-Carrying Signals Transmitted by Satellite done at Brussels on May 21, 1974.- 2011.

Konvencija numato, kad kiekviena sutarties šalis yra įsipareigojusi imtis adekvačių veiksmų, kad užkirstų kelią neteisėtam, bet kokios programos signalo, kurį perduoda palydovas, platinimui tos šalies teritorijoje ar iš jos į aplinkines teritorijas. Platinimas yra neteisėtas, jeigu nėra duotas organizacijos, paprastai transliuojančios organizacijos, kuri sudarė tam tikros programos turinį, leidimas.

Implications of the TRIPS Agreement on Treaties Administered by WIPO.- 2012.

Sutarties dėl intelektinės nuosavybės teisių aspektų, susijusių su prekyba (TRIPS) poveikis sutartims, kurias administruoja PINO. Leidinyje aptariamas kiekvienas TRIPS sutarties punktas, tarp kurių: bendrosios nuostatos ir pagrindiniai principai, standartai susiję su intelektinės nuosavybės teisių prieinamumu, apimtimi ir naudojimu, intelektinės nuosavybės teisių užtikrinimas, įsigijimas bei priežiūra ir kiti.

Marrakesh Treaty to Facilitate Access to Published Works for Persons Who Are Blind, Visually Impaired, or Otherwise Print Disabled.– 2013.

Marakešo sutartis dėl geresnės paskelbtų kūrinių prieigos akliesiems, silpnaregiams ar turintiems kitų ribotų gebėjimų skaityti.

 

Nairobi Treaty on the Protection of the Olympic Symbol adopted at Nairobi on September 26, 1981.- 1998.

Visos Nairobio sutarties šalys prisiima įsipareigojimą apsaugoti olimpinį simbolį – penkis sujungtus žiedus – nuo naudojimo komercinei naudai gauti neturint Tarptautinio olimpinio komiteto sutikimo. Sutartyje skaitytojas ras informaciją apie: sutartį pasirašiusių šalių įsipareigojimus, išimtinius atvejus atleidžiančius nuo įsipareigojimų, atleidimą nuo įsipareigojimų tam tikrą laiką, šalių galimybę tapti sutarties narėmis, sutarties įsigaliojimą bei kitą aktualią informaciją.

Summaries of Conventions, Treaties and Agreements Administered by WIPO.- 2011.

Konvencijų, sutarčių ir susitarimų, kuriuos administruoja PINO, santraukos. Leidinys yra suskirstytas į tris dalis, kuriose pateikiamos šios santraukos: PINO įkūrimo konvencija, pramoninės nuosavybės sutartys ir autorių teisių sutartys.  

Summaries of Conventions, Treaties and Agreements Administered by WIPO.– 2013.

Konvencijų, sutarčių ir susitarimų, kuriuos administruoja Pasaulinė intelektinės nuosavybės organizacija (PINO), santraukos. Leidinys yra suskirstytas į tris dalis, kuriose pateikiamos šios santraukos: PINO įkūrimo konvencija, pramoninės nuosavybės sutartys bei autorių ir gretutinių teisių sutartys.  

 

Конвенция, учреждающая Всемирную Организацию Интеллектуальной Собственности.- 1995.

Konvencija dėl Pasaulinės intelektinės nuosavybės organizacijos (PINO) įsteigimo. Pasirašyta Stokholme 1967 m. liepos 14 d. ir pakeista 1979 m. rugsėjo 28 d.

 

Марракешский договор для облегчения доступа слепых и лиц с нарушениями зрения или иными ограниченными способностями воспринимать печатную информацию к опубликованным произведениям.- 2013.

Marakešo sutartis dėl geresnės paskelbtų kūrinių prieigos akliesiems, silpnaregiams ar turintiems kitų ribotų gebėjimų skaityti.

 

Парижская конвенция по охране промышленной собственности.- 1996.

1883 m. kovo 20 d. Paryžiaus konvencija dėl pramoninės nuosavybės apsaugos.

Peržiūrėta Briuselyje 1900 m. gruodžio 14 d., Vašingtone 1911 m. birželio 2 d., Hagoje 1925 m. lapkričio 6 d., Londone 1934 m. birželio 2 d., Lisabonoje 1958 m. spalio 31 d. ir Stokholme 1967 m. liepos 14 d. ir pakeista 1990 m. spalio 2 d.