Pasaulinės intelektinės nuosavybės organizacijos

depozitinė biblioteka

Intelektinė nuosavybė

Pramoninė nuosavybė

Autorių ir gretutinės teisės

Periodiniai leidiniai

INTELEKTINĖ NUOSAVYBĖ

Bendrieji klausimai

Bendrieji klausimai

Sutartys ir konvencijos

Vadovai ir žinynai

Arbitražas / Mediacija

Tradicinės žinios ir kultūrinė saviraiška

Ekonomika

VOIS i celi v oblasti ustoičivogo razvitija.- 2018.

Jungtinių Tautų projekte Darnaus Vystymosi Tikslai pateikiamos ambicingos gairės žmonijos pažangai, o inovacijos yra esminis dalykas pasiekti šiuos tikslus. Leidinyje pristatoma PINO veikla siekiant įgyvendinti šiuos tikslus.

WIPO IP Facts and Figures 2018.- 2018.

2018 m. PINO veiklos statistika.

WIPO Technology Trends 2019: Artificial Intelligence.- 2019.

Naujos serijos „PINO technologijų kryptys“ ataskaitos tema – dirbtinis intelektas. Ši technologija įtakoja daugelį verslų ir veiklų.

IS: fakty i cifry 2018 g.- 2018.

Leidinys yra trumpas informacinis vadovas, skirtas keturioms pramoninės nuosavybės teisės rūšims: patentams, naudingiems modeliams, prekių ženklams ir pramoniniam dizainui. Pagrindinis dėmesys skiriamas duomenims apie pasaulyje 2017 m. paduotas paraiškas.

World Intellectual Property Indicators 2018.- 2018.

Leidinyje pateikiami intelektinės nuosavybės rodikliai, apimantys patentus, prekių ženklus, pramoninį dizainą, augalų veisles, geografines nuorodas.

Report of the Director General to the 2018 WIPO Assemblies.- 2018.

2018 m. PINO generalinio direktoriaus ataskaita.

Global Innovation Index 2018.- 2018.

Analizuojamas kito dešimtmečio energijos inovacijų klimatas ir identifikuojami galimi proveržiai tokiose srityse, kaip energijos gamyba, saugojimas, platinimas ir sąnaudos.

Нематериальный капитал в глобальных цепочках создания стоимости.- 2017.

PINO pristato naujus pasaulinius makroekonominės analizės duomenis apie intelektinę nuosavybę. Tyrime nagrinėjami trys globaliųjų vertės kūrimo grandinių pavyzdžiai: kavos gamyba, fotoelementai, išmanieji telefonai.

Доклад Генерального директора Ассамблеям ВОИС 2018 г.- 2018.

2018 m. PINO generalinio direktoriaus ataskaita (rusų k.).

WIPO IP Facts and Figures, 2017. -2018.

2017 m. PINO veiklos statistika

World intellectual property indicators, 2017. - 2017.

Leidinyje pateikiami intelektinės nuosavybės rodikliai, apimantys patentus, prekių ženklus, pramoninį dizainą, augalų veisles, geografines nuorodas. Duomenys paimti iš PINO statistikos, Europos patentų tarnybos PATSTAT, Pasaulio banko pasaulio plėtros rodiklių duomenų bazių

The global innovation index 2017: innovation feeding the world

Leidinys yra Cornell universiteto, INSEAD ir PINO bendradarbiavimo rezultatas, kuriame reitinguojamos 127 pasaulio šalys atsižvelgiant į daugelį su inovacijomis susijusių aspektų

Доклад Генерального директора Ассамблеям ВОИС: годовой доклад

PINO generalinio direktoriaus metinis pranešimas

Report of the director general to the 2017 WIPO Assemblies: annual report

PINO generalinio direktoriaus metinis pranešimas

The global innovation index, 2016 : winning with global innovation. – 2016  

Pasaulinis inovacijų indeksas remiantis 82 rodikliais reitinguoja inovacijų diegimo rezultatus 128 pasaulio šalių. Šis leidimas tyrinėja į inovacijas orientuotos politikos įtaką ekonomikos augimui ir plėtrai.

 

A brochure on intellectual property rights : for universities and R&D institutions in African countries. - [S.a.]    

Tai pirma tokio tipo PINO  išleista brošiūra, atkreipianti dėmesį į intelektinės nuosavybės klausimų svarbą mokslui ir vystymuisi Afrikoje.

 

World intellectual property indicators, 2016. – 2016  

Leidinyje pateiktas platus spektras rodiklių, apimančių įvairias intelektinės nuosavybės sritis: patentų, naudingų modelių, prekių ženklų, pramoninio dizaino, mikroorganizmų ir augalų veislių apsaugą. Remiamasi duomenimis iš nacionalinių ir regioninių IN tarnybų, Pasaulinės intelektinės nuosavybės organizacijos ir Pasaulio banko.

 

Report of the director general to the 2016 WIPO Assemblies : annual report. – 2016  

Pasaulinės intelektinės nuosavybės organizacijos (PINO) generalinio direktoriaus Francis Gurry pranešimas kasmetiniame šalių narių susitikime 2016 m. Apžvelgiami pagrindiniai organizacijos pokyčiai ir pasiekimai, įvykę per metus (anglų k.).

 

Understanding industrial property. – 2016  

Leidinyje pateikiama pagrindinė pramoninės nuosavybės teisės principų, paplitusių  pramoninės nuosavybės formų, įskaitant patentus ir naudinguosius modelius (skirtus išradimams), pramoninio dizaino, prekių ženklų ir geografinių nuorodų apžvalga.

 

Доклад Генерального директора Ассамблеям ВОИС : годовой доклад. – 2016

Pasaulinės intelektinės nuosavybės organizacijos (PINO) generalinio direktoriaus Francis Gurry pranešimas kasmetiniame šalių narių susitikime 2016 m. Apžvelgiami pagrindiniai organizacijos pokyčiai ir pasiekimai, įvykę per metus (rusų k.).

 

Понимание промышленной собственности. – 2016 

Leidinyje pateikiama pramoninės nuosavybės teisės principų apžvalga, apibūdinamos pramoninės nuosavybės formos, įskaitant patentus ir naudinguosius modelius (skirtus išradimams), pramoninį dizainą, prekių ženklus ir geografines nuorodas.

 

Facts and Figures, 2015

Šiame leidinyje pateikta Pasaulinės intelektinės nuosavybės organizacijos (PINO) veiklos intelektinės nuosavybės (IN) srityje apžvalga, grindžiama naujausiais turimais 2015 m. statistiniais duomenimis iš nacionalinių ir regioninių IN tarnybų ir PINO administruojamų paraiškų padavimo ir registravimo sistemų. Leidinys apima keturių rūšių intelektinę nuosavybę: patentus, naudingus modelius, prekių ženklus ir pramoninį dizainą.

World Intellectual Property Indicators, 2015

Leidinyje pateiktas platus spektras rodiklių, apimančių įvairias intelektinės nuosavybės sritis: patentų, naudingų modelių, prekių ženklų, pramoninio dizaino, mikroorganizmų ir augalų veislių apsaugą. Remiamasi duomenimis iš nacionalinių ir regioninių IN tarnybų, Pasaulinės intelektinės nuosavybės organizacijos ir Pasaulio banko.

 

Report of the Director General to the WIPO Assemblies. – 2015.

Pasaulinės intelektinės nuosavybės organizacijos generalinio direktoriaus Francis Gurry pranešimas kasmetiniame šalių narių susitikime 2015 m. Apžvelgiami pagrindiniai organizacijos pokyčiai ir pasiekimai, įvykę per metus.

Доклад Генерального директора Ассамблеям ВОИС. – 2015.

Pasaulinės intelektinės nuosavybės organizacijos generalinio direktoriaus Francis Gurry pranešimas kasmetiniame šalių narių susitikime 2015 m. Apžvelgiami pagrindiniai organizacijos pokyčiai ir pasiekimai, įvykę per metus (rusų k.).

World Intellectual Property Report. Breakthrough Innovation and Economic Growth – 2015

Eilė inovatyvių perversmų per pastaruosius tris šimtmečius įtakojo beveik kiekvieną žmogaus veiklos sritį ir transformavo pasaulio ekonomiką. 2015 metų PINO apžvalgoje analizuojamas intelektinės nuosavybės vaidmuo inovacijų ir ekonomikos augimo procese, akcentuojant inovacijų proveržio įtaką.

Publikacijoje atskleidžiama, kaip trys istorinės inovacijos - lėktuvai, antibiotikai ir puslaidininkiai - paskatino naujus verslus. Taip pat nagrinėjamos trys dabartinės sėkmingos technologijos: 3D spausdinimas, nanotechnologijos ir robotai.  

Доклад о положении в области интеллектуальной собственности в мире. Меняющийся облик инноваций. – 2011 

PINO publikacija iš serijos „Ekonomika ir statistika“ rusų k. Leidinys skirtas inovacijų kaitos tyrimui, t.y. apžvelgiamos pasaulinės inovacijų tendencijos, visų pirma susijusios su intelektine nuosavybe (IN), o taip pat įvertinami inovatyvios veiklos faktinės transformacijos mechanizmai. Nagrinėjama, kaip IN apsauga susijusi su inovatyvumu ir kaip tai įtakoja IN apsaugos sistemos bei inovacijų politikos formavimą.

World Intellectual Property Indicators.- 2014.

Leidinyje pateiktas platus spektras rodiklių, apimančių įvairias intelektinės nuosavybės sritis: patentų, naudingų modelių, prekių ženklų, pramoninio dizaino, mikroorganizmų ir augalų veislių apsaugą. Remiamasi duomenimis iš nacionalinių ir regioninių IN tarnybų, Pasaulinės intelektinės nuosavybės organizacijos ir Pasaulio banko.

Повышение доступности медицинских технологий и инноваций: на стыке здравоохранения, интеллектуальной собственности и торговли.– 2013.

Leidinyje pristatomas atliktas tyrimas, kurio tikslas - plėsti supratimą apie sveikatos apsaugos, prekybos ir intelektinės nuosavybės tarpusavio sąveiką bei šios sąveikos poveikį inovacijoms medicinoje ir medicinos technologijų prieinamumą. Tyrimas buvo atliktas suvienijus trijų organizacijų (Pasaulio sveikatos organizacijos, Pasaulinės intelektinės nuosavybės organizacijos ir Pasaulio prekybos organizacijos) sukauptą patirtį.

WIPO Program and Budget.- 2015.

Pasaulinės intelektinės nuosavybės organizacijos (PINO) 2014-2015 m. programa ir biudžetas, patvirtintas PINO šalių narių Asamblėjoje 2013 m. gruodžio 12 d.

The Global Innovation Index 2014. The Human Factor in Innovation.
- 2014.

Pasaulinis inovacijų indeksas (PII) apima inovacijų diegimo rezultatus iš 143 pasaulio šalių ir sudarytas remiantis 81 rodikliu. 2014 m. PII pristato visuotines inovacijų tendencijas bei nagrinėja individų ir grupių vaidmenį inovacijų procese. PII atskleidžia įvairius naujovėms pasiekti reikalingus žmogiškojo kapitalo aspektus, įskaitant kvalifikuotą darbo jėgą; žmogiškųjų, finansinių ir technologinių kapitalų sankirtą; talentų puoselėjimą ir aukšto išsilavinimo žmonių mobilizaciją.

 

Report of the Director General to the WIPO Assemblies.- 2014.

Pasaulinės intelektinės nuosavybės organizacijos generalinio direktoriaus Francis Gurry pranešimas kasmetiniame šalių narių susitikime 2014 m. Apžvelgiami pagrindiniai organizacijos pokyčiai, įvykę per metus.

 

2013 WIPO IP Facts and Figures.- 2013.

Šiame leidinyje pateikta Pasaulinės intelektinės nuosavybės organizacijos (PINO) veiklos intelektinės nuosavybės (IN) srityje apžvalga, grindžiama naujausiais turimais 2013 m. statistiniais duomenimis nacionalinių ir regioninių IN biurų ir PINO administruojamų paraiškų padavimo ir registravimo sistemų. Leidinys apima keturių rūšių intelektinę nuosavybę: patentus, naudingus modelius, prekių ženklus ir pramoninį dizainą.

 


WIPO GREEN. The sustainable technology marketplace. Case studies.- 2012, 2013, 2014.

WIPO GREEN yra PINO administruojama interaktyvi rinka, kuri skatina inovacijas, įgūdžių ir technologijų dalijimąsi ir skleidžia žaliąsias technologijas, apjungdama technologijų ir paslaugų teikėjus, ieškančius inovatyvių sprendimų.  Tam yra sukurtas WIPO GREEN tinklas ir internetinė duomenų bazė, taip pat leidžiama leidinukų serija „WIPO GREEN. The sustainable technology Marketplace“:

Green Technology Diffusion: The Case of GIVEWATTS Green Lanterns (Case study 5).- 2014.

Siūlomas technologinis sprendimas – saulės energiją naudojantys žibintai.

 

Green Technology Diffusion: The Case of Arivi Paraffin Cookstoves
(Case study 6).- 2014.

Siūlomas technologinis sprendimas besivystančioms šalims – saugi ir aplinką tausojanti parafino viryklė.

 

Green Technology Diffusion: The Case of Ecosan Waterless Toilets
(Case study 7).- 2014.

Siūlomas technologinis sprendimas - lengvai įrengiama ir prižiūrima tualeto be vandens sistema, paverčianti žmogaus atliekas į kompostą.

Transforming Greenhouse Gas Emissions into Energy
(Case study 4). - 2014.

Siūlomas technologinis sprendimas atliekas paversti į energiją.

 

Tackling Sub-optimal Use of Electricity by Air Conditioning Units (Case study 3).- 2013.

Siūloma pažangi šilumos kontrolės sistemos technologija oro kondicionavimo įrenginiams.

 

Addressing water contamination without using chemicals
(Case study 2).- 2012.

Siūloma mažinti vandens užterštumą nenaudojant cheminių medžiagų.

 

Replacing Expensive, Ineffective, and Unhealthy Sources of energy. (Case study 1).- 2012.

Siūloma brangius, neveiksmingus ir nesveikus energijos šaltinius keisti progresyviais.

 


Программа и бюджет ВОИС.- 2015.

Pasaulinės intelektinės nuosavybės organizacijos (PINO) 2014-2015 m. programa ir biudžetas,  patvirtintas PINO šalių narių Asamblėjoje 2013 m. gruodžio 12 d.

 

Доклад Генерального директора Ассамблеям ВОИС. Cобытия минувшего года : годовой отчет.- 2014.

Pasaulinės intelektinės nuosavybės organizacijos generalinio direktoriaus Francis Gurry pranešimas kasmetiniame šalių narių susitikime 2014 m. Apžvelgiami pagrindiniai organizacijos pokyčiai, įvykę per metus.

 

 

2012 WIPO IP Facts and Figures.- 2012.

Šiame leidinyje pateikta Pasaulinės intelektinės nuosavybės organizacijos (PINO) veiklos intelektinės nuosavybės (IN) srityje apžvalga, grindžiama naujausiais turimais 2012 m. statistiniais duomenimis nacionalinių ir regioninių IN biurų ir PINO administruojamų paraiškų padavimo ir registravimo sistemų. Leidinys apima keturių rūšių IN, t.y. patentus, naudingus modelius, prekių ženklus ir pramoninį dizainą.

2012 World Intellectual Property Indicators.- 2012.

Leidinyje pateiktas platus spektras rodiklių, apimančių įvairias intelektinės nuosavybės sritis: patentų, naudingų modelių, prekių ženklų, pramoninio dizaino, mikroorganizmų ir augalų veislių apsaugą. Remiamasi duomenimis iš nacionalinių ir regioninių IN tarnybų, PINO, Pasaulio banko ir UNESCO.

A Stitch in Time: Smart Use of Intellectual Property by Textile Companies.- 2006.

Brošiūra suteikia galimybę pažvelgti į efektyvų skirtingų IN sistemos įrankių (pramoninis dizainas, autorių teisės, patentai, prekių bei paslaugų ženklai, geografinės nuorodos, komercinės paslaptys) panaudojimą remiantis realių atvejų analize norint padidinti tekstilės, aprangos, avalynės ir mados pramonės produktų konkurencingumą tiek vietiniu, tiek tarptautiniu mastu.

At home with invention.- 2003.

1999 m. Pasaulinės intelektinės nuosavybės organizacijos informacijos centre buvo įrengtas paprastas butas  (virtuvė, svetainė ir vaikų kambarys) norint parodyti, kaip įvairūs intelektinės nuosavybės aspektai veikia kasdienį žmonių gyvenimą. Šios metus veikusios ir nemažo susidomėjimo sulaukusios ekspozicijos pagrindu ir yra parengta brošiūra.

Contracting Parties or Signatories to Treaties Administered by WIPO.- 2011.

Leidinyje pateikiamas sutartis pasirašiusiųjų šalių, kurių susitarimus administruoja Pasaulinė intelektinės nuosavybės organizacija, sąrašas ir kita susijusi informacija.

General Rules of Procedure. Règles générales de procédure.- 2011.

Leidinyje nurodomos bendrosios darbo tvarkos taisyklės, taikomos PINO ir susijusiose organizacijose. 

Hisamitsu Arai. Intellectual Property Policies for Twenty – First Century: the Japanese Experience in Wealth Creation.- 1999.

Šioje knygoje pateikiamos įvairios temos, apibūdinančios Japonijoje daugiau nei prieš šimtmetį pristatytą patentų sistemą, ir paaiškinta, kaip šis įrankis buvo panaudotas šalies ekonomikai vystyti. Diskutuojami patentų strategijų pokyčiai įmonėse per pastaruosius metus ir nurodomos gairės, kaip patentai turėtų būti administruojami ateityje. Ši knyga yra pateikiama kaip šaltinis, į kurį suinteresuotos šalys gali atsižvelgti ieškodamos informacijos ar įžvalgų intelektinės nuosavybės politikos srityje. Kadangi nėra daug knygų, susijusių su intelektinės nuosavybės politikos tema, šis leidinys suinteresuotoms šalims gali būti labai naudingas.

How the Private and the Public Sectors Use Intellectual Property to Enhance Agricultural Productivity: Proceedings of a Seminar at the WIPO, Geneva, June 14, 2011.- 2011.

Pasaulinės intelektinės nuosavybės organizacijos (PINO) seminaro medžiaga. Kaip privatus ir viešasis sektoriai panaudoja intelektinę nuosavybę žemės ūkio produktyvumui didinti.

Intellectual Property as a Policy Tool for Development: The Ethiopian  Fine Coffee Designations Trade Marking & Licensing Initiative Experience.- 2011.

Pasaulinės intelektinės nuosavybės organizacijos (PINO) užsakytas Etiopijos „Ethiopian Fine Coffee” prekių ženklo žymens registravimo ir licencijavimo iniciatyvos tyrimas. Leidinyje pabrėžiama įgyta patirtis ir pamokos, iš kurių gali pasimokyti tiek Etiopija, tiek ir kitos panašioje vystimosi stadijoje esančios šalys. Šis tyrimas paneigia vyraujantį supratimą besivystančiose ir mažiausiai išsivysčiusiose šalyse tarp mažas pajamas gaunančių gyventojų, kad intelektinė nuosavybė yra išsivysčiusių šalių reikalas, taip pat leidinys prisideda prie vystymosi politikos šiose šalyse perorientavimo.

Intellectual Property in Asian Countries: Studies on Infrastructure and Economic Impact.- 2009.

Šiame leidinyje pateiktos bendro pobūdžio ir nacionalinės ataskaitos iš dviejų mokslinio tyrimo projektų: „Intelektinės nuosavybės sistemos poveikis ekonomikos augimui: Azijos regiono šalių tiriamosios apklausos ir analizė” bei „Intelektinės nuosavybės teisių institucinė infrastruktūra – Azijos šalių plėtra nacionalinių patentų sistemų kontekste”.

Master of Laws in Intellectual Property - Collection of Research Papers.- 2011.

Leidinyje yra pateikiami intelektinės nuosavybės teisės magistrantūros studijų, organizuojamų Turino universiteto bei Pasaulinės intelektinės  nuosavybės organizacijos akademijos, studentų rašto darbai intelektinės nuosavybės plotmėje. Darbai apima temas susijusias su: bendrais intelektinės nuosavybės teisės aspektais, autorių ir gretutinėmis teisėmis, patentais, prekių ir paslaugų ženklais, saugomomis geografinėmis nuorodomis, tradicinėmis žiniomis bei TRIPS sutartimi.

Model Provisions on Protection against Unfair Competition.- 1996.

Nuostatos dėl apsaugos nuo nesąžiningos konkurencijos. Leidinys suskirstytas į atitinkamas dalis: klaidinanti informacija kitos įmonės ar jos veiklos atžvilgiu, neigiamas poveikis kito reputacijai, prestižui, visuomenės klaidinimas, įmonės ar jos veiklos diskreditavimas, nesąžininga konkurencija slaptos informacijos atžvilgiu.

Norwegian small and medium-sized enterprises and the intellectual property rights system : exploration and analysis.- 2013.

Norvegijos smulkių ir vidutinių įmonių ir intelektinės nuosavybės teisių sistemos apžvalga ir analizė.

Report of the Director General to the WIPO Assemblies 2012.- 2012.

Pasaulinės intelektinės nuosavybės organizacijos (PINO) generalinio direktoriaus pranešimas kasmetiniame valstybių narių susitikime 2012 m. Metinė apžvalga apie pagrindinius organizacijos pokyčius, įvykusius per metus.

Report of the Director General to the WIPO Assemblies 2013.

Pasaulinės intelektinės nuosavybės organizacijos generalinio direktoriaus Francis Gurry pranešimas kasmetiniame šalių narių susitikime 2013 m. Apžvelgiami pagrindiniai organizacijos pokyčiai, įvykę per metus.

 

Technology transfer, Intellectual Property and Effective University-Industry Partnerships: The Experience of China, India, Japan, Philippines, the Republic of Korea, Singapore and Thailand.- 2007.

Leidinyje analizuojama ir vertinama pastaruoju metu pasiekta septynių Azijos šalių (Kinijos, Indijos, Japonijos, Filipinų, Pietų Korėjos, Singapūro ir Tailando) pažanga, stiprinant santykius tarp universitetų ir pramonės įmonių technologijų perdavimo srityje.

The enforcement of Intellectual Property Rights: a case book.- 2012.

Leidinys, skirtas teisėjams ir teisininkams, kaip vertinga priemonė, sprendžiant intelektinės nuosavybės bylas, ypač tose šalyse, kur vyrauja bendrosios teisės tradicija ir precedentai intelektinės nuosavybės srityje yra reti. Knygoje analizuojami teismo sprendimai.

The Management of Internet Names and Addresses: Intellectual Property Issues (Report of the WIPO Internet Domain Name Process, April 30, 1999).- 1999.

Interneto pavadinimų ir adresų valdymas - Pasaulinės intelektinės nuosavybės organizacijos (PINO) ataskaita apie interneto domeno vardų raidą.

The Strategic Use of Intellectual Property for Prosperity and Development: Compendium ao the Proceedings of the High-Level Forum on Intellectual Property for the Least Developed Countries.- 2009.

Šioje publikacijoje yra pristatoma atskirų šalių vykdoma politika intelektinės nuosavybės (IN) srityje, pateikiami techniniai dokumentai bei prezentacijos, susijusios su vertinga šalių patirtimi, bei ministerijų vykdomos politikos ataskaitos, pristatytos specialioje plenarinėje sesijoje Pasaulinės intelektinės nuosavybės organizacijos aukšto lygio forume, skirtame mažiausiai išsivysčiusioms šalims. Tarp šalių, pateikiančių prezentacijas apie sėkmingą IN panaudojimą ekonomikos augimui ir vystimuisi nacionaliniu lygiu, yra: Etiopija, kurioje panaudojant prekių ženklus skatinamas pagrindinis eksporto produktas – kava; Malaizija, kurioje patentinė informacija panaudojama technologinių pajėgumų didinimui; Pietų Afrika, kurioje tradicinės žinios panaudojamos darbo vietoms kurti ir turtui generuoti.

Understanding Industrial Property.- 2005.

Pagrindinis bukleto tikslas yra supažindinti  nespecialistus su pramoninės nuosavybės sritimi. Informacija apie pramoninės nuosavybės teisių principus yra pateikiama paprastai, kiekvienam suprantama kalba. Apibūdinamos dažniausiai pasitaikančios pramoninės nuosavybės rūšys, tarp kurių: patentai bei naudingieji modeliai, pramoninis dizainas, prekių ir paslaugų ženklai bei geografinės nuorodos. Tačiau reikėtų paminėti, kad išsamių su teisiniais ar administraciniais aspektais susijusių pramoninės nuosavybės apsaugos gairių, pavyzdžiui, kaip įveikti teisių pažeidimus, šiame buklete nėra.

What is Intellectual Property?- 2011.

Leidinio skaitytojai yra supažindinami su intelektine nuosavybe. Šiame leidinyje jie gali sužinoti, kas yra patentas, prekių ir paslaugų ženklai, pramoninis dizainas, geografinė nuoroda, autorių ir gretutinės teisės bei kas yra Pasaulinė intelektinės nuosavybės organizacija (PINO).

WIPO overview.- 2011.

Pasaulinės intelektinės nuosavybės organizacijos (PINO) apžvalgoje paprastais terminais aiškinama kaip PINO kartu su valstybėmis narėmis vykdo savo misiją  skatinti inovacijas ir kūrybingumą, naudojant subalansuotą ir veiksmingą intelektinės nuosavybės (IN) sistemą.

World Intellectual Property Indicators.- 2013.

Leidinyje pateiktas platus spektras rodiklių, apimančių įvairias intelektinės nuosavybės sritis: patentų, naudingų modelių, prekių ženklų, pramoninio dizaino, mikroorganizmų ir augalų veislių apsaugą. Remiamasi duomenimis iš nacionalinių ir regioninių IN tarnybų, PINO, Pasaulio banko ir UNESCO.

 

 Your Own World of IP.- 2003.

Leidinys skirtas 12-19 metų jaunuoliams norint supažindinti juos su įvairiomis intelektinės nuosavybės rūšimis bei jų svarbiu vaidmeniu kasdieniniame mūsų gyvenime. Bukletas iliustruoja, kaip teisės į intelektinę nuosavybę paveikia kasdienius produktus ir praturtina daugybę mūsų gyvenimo aspektų.

В гармонии с изобретениями в вашем доме.- 2000.

1999 m. Pasaulinės intelektinės nuosavybės organizacijos informacijos centre buvo įrengta paprasto buto virtuvė, svetainė ir vaikų kambarys norint parodyti, kaip įvairūs intelektinės nuosavybės aspektai veikia kasdienį žmonių gyvenimą. Šios, metus veikusios ir nemažo susidomėjimo sulaukusios, ekspozicijos pagrindu ir yra parengta brošiūra.

 

ВОИС: обзор деятельности.- 2011.

Pasaulinės intelektinės nuosavybės organizacijos (PINO) apžvalgoje paprastais terminais aiškinama, kaip PINO kartu su valstybėmis narėmis vykdo savo misiją  skatinti inovacijas ir kūrybingumą, naudojant subalansuotą ir veiksmingą intelektinės nuosavybės sistemą.

 

Готовь сани летом. Успешная охрана текстильными предприятиями своей интеллектуальной собственности.- 2005.

Pasaulinės intelektinės nuosavybės organizacijos (PINO) leidinys iš serijos „Intelektinė nuosavybė verslui”. Sumanus intelektinės nuosavybės naudojimas tekstilės įmonėse.

 

Доклад генерального директора на сессии ассамблей ВОИС.- 2012.

Pasaulinės intelektinės nuosavybės organizacijos (PINO) generalinio direktoriaus Francis Gurry ataskaita 2012 m. PINO asamblėjoje.

 

Доклад Генерального директора Ассамблеям ВОИС 2013.

Pasaulinės intelektinės nuosavybės organizacijos generalinio direktoriaus Francis Gurry pranešimas kasmetiniame šalių narių susitikime 2013 m. Apžvelgiami pagrindiniai organizacijos pokyčiai, įvykę per metus.

 

Основные положения конвенций, договоров и соглашений, административные функции которых выполняет ВОИС.- 2011.

Konvencijų, sutarčių ir susitarimų, kuriuos administruoja Pasaulinė intelektinės nuosavybės organizacija (PINO), santraukos. Leidinys yra suskirstytas į tris dalis, kuriose pateikiamos šios santraukos: PINO įkūrimo konvencija, pramoninės nuosavybės sutartys ir autorių teisių sutartys.

Понимание промышленной собственности.

Brošiūra, skirta besidomintiems pramonine nuosavybe. Ji supažindina su pagrindinėmis pramoninės nuosavybės formomis (išradimų patentai, naudingi modeliai, dizainas, prekių ženklai, geografinės nuorodos) bei pagrindiniais pramoninės nuosavybės teisių principais.

 

Управление именами и адресами в Интернете: вопросы интеллектуальной собственности.- 1999.

Pasaulinės intelektinės nuosavybės organizacijos (PINO) atlikto tyrimo apie domenų vardus ataskaita bei rekomendacijos.

 

Центры поддержки технологии и инноваций – ЦПТИ.- 2010.

Lankstinukas apie technologijų ir inovacijų centrus, jų teikiamas paslaugas.

 

Что такое интеллектуальная собственность?

Brošiūra apie intelektinę nuosavybę, jos objektus bei intelektinės nuosavybės teises.